Dowcipne akcesoria i gadżety

Wieczór kawalerski powinien być z pomysłem i długo zapaść w pamięć przyszłego pana młodego. Oprócz ciekawego pomysłu na kawalerski, warto zadbać o śmieszne akcesoria pojawiające się w trakcie imprezy. Jeśli wieczór odbywa się w domu lub jeśli tutaj się tylko rozpoczyna, udekorujcie mieszkanie dowcipnymi akcesoriami. Oczywiście powinny kojarzyć się z … jednym. Mogą to być słomki do picia drinków z atrybutami kobiecymi, mogą być też balony w tym kształcie, konfetti, czy też kostki lodu. Można też kupić specjalne kieliszki na tę okazję z zabawnymi tekstami. W mieszkaniu zapalcie świeczki w kształcie kobiecego biustu. Wszystkie tego typu akcesoria z łatwością można znaleźć w sklepach internetowych ale też stacjonarnych.

Dobrym pomysłem będzie też wyróżnić Was spośród innych imprezowiczów jeśli wybieracie się świętować na mieście. Zaopatrzcie się w jednakowe przypinki ze śmiesznym hasłem, np. „game over” czy okulary w kształcie kufli z piwem. Bardzo popularne są przebrania na wieczór kawalerski. Zróbcie wcześniej koszulki z jakimś śmiesznym nadrukiem, który będzie przyciągał wzrok wszystkich. Mogą to być też założone przez wszystkich uczestników imprezy rogi, maski, czy peruki. Można iść jeszcze o krok dalej i tak jak to mają w zwyczaju Anglicy bawiący się u nas w kraju na swoich wieczorach kawalerskich – przebrać się w coś kompletnie nietuzinkowego i komicznego. Motywem przewodnim może być jakaś kreskówka /np. Smerfy, Ulica Sezamkowa/, albo można przebrać się w stroje kobiece i być np. baletnicami. Wydatek pożyczenia bądź uszycia takich kostiumów jest naprawdę niewielki a zabawy na pewno co nie miara. Pomyślcie, że to może jedyna okazja aby takie dziwactwa na siebie ubrać!

W ramach podarunku dla kawalera również możecie zaszaleć jeśli chodzi o dowcipne akcesoria. Sprawcie mu i sobie też jakąś śmieszną bieliznę, zabawne bokserki /np.z doszytym przyrodzeniem/. Dostępne są też specjalne na tę okazję spinki do koszuli. Może to też stanowić świetną pamiątkę z tego wieczoru. Innym ciekawym elementem będzie specjalny tort udekorowany w odpowieni sposób. Masa marcepanowa daje sporo możliwości ulepienia wręcz wszystkiego co tylko wymyślicie, że powinno się na torcie znaleźć. A potem sama przyjemność żeby takie cuda zjadać!

Inną pamiątką i fajnym elementem wieczoru może być plakat z udziałem pana młodego, nakręcony filmik lub pokaz slajdów z jego zdjęćiami. Wszystko tylko zależy od inwencji twórczej i wyobraźni organizatorów. Im śmieszniej tym lepiej!