Pomysły na atrakcyjny kawalerski

Wieczór kawalerski można spędzić w tradycyjny sposób – spotykając się w domu lub w knajpce z kolegami. Jednak czy chodzi o to, żeby ten wieczór był taki sam jak każdy inny weekednowy wypad na piwo? Chyba nie. Przed organizatorami wieczoru kawalerskiego stoi nie lada wyzwanie ale też sama przyjemność wymyślenia i zorganizowania czegoś naprawdę wyjątkowego i niezapomnianego. Wszystko po to, aby pan młody nigdy nie zapomniał tej imprezy!

Obecnie na rynku jest wiele firm specjalizujących sie w organizowaniu tego typu wieczorków. Warto przejrzeć ich ofertę i albo skorzystać albo po prostu zainspirować się i wymyśleć przebieg imprezy po swojemu. Faceci lubią wyzwania i rywalizację. To z myślą o takich typach istnieją takie gry zespołowe jak paintball, gry terenowe. Jest to o tyle ciekawe, że miejsce takiej gry też może być totalnie dzikie – jak opuszczony poligon czy stara fabryka. Inne z tego gatunku to wybranie się na kręgle, zorganizowanie jakiejś rozgrywki sportowej czy też wyścigi gokartów.

Jeszcze bardziej jednak ciekawe wydaję się być coś drastycznie podnoszące adrenalinę. Proponujemy zorganizowanie kawalerowi niespodziankowego wyjazdu, na którym będzie mógł /lub nawet będzie musiał/ skoczyć na bungee, skoczyć ze spadochronu. Może to też być przelot balonem, przejazd wyścigówką na wynajętym torze, rafting na rzece czy rejs z eksploracją nieznanych terenów, jeśli są takie możliwości w waszej okolicy. Jeszcze innym atrakcyjnym pomysłem jest wyprawa na wynajętych quadach z przewodnikiem. Na miejscu, gdzieś w głuszy leśnej zorganizujcie coś do jedzenia przy ognisku. A potem może nocleg w jakiejś pasterskiej chacie lub pod gołym niebem? W podobnym klimacie będzie jazda offroadowa samochodami terenowymi czy autkami typu buggy.

Są jeszcze inne bardziej ekstremalne pomysły. Z pomocą kolegów zaaranżujcie porwanie pana młodego. Porwać może policja, bandyci czy nawet … oficer KGB! U celu porwania może być klub go-go czy inny lokal z tancerkami. Są też zabawy polegające na wywiezieniu pana młodego lub całej grupy uczestników z zamkniętymi oczami w całkowicie nieznane miejsce. Zadaniem będzie bez żadnej pomocy wrócić a po drodze sie nie zgubić. Wygrywa ten, który będzie pierwszy. To dla miłośników naprawdę mocnych wrażeń. Ważne aby w każdym z tych przypadków pan młody był zaskoczony lub nawet mocno przestraszony. Zadbajcie o każdy szczegół, zaplanujcie wydarzenie wcześniej i dopracujcie plan takiej akcji.

Dla panów wolących coś mniej nadwyrężającego nerwy, ciekawą opcją jest wynajęcie sobie limuzyny i przejazd nią ulicami od klubu do klubu. Przestrzeń w takim aucie jest na tyle spora, że tam też można zorganizować niezłą imprezę. Jeszcze bardziej spokojnym wieczorem będzie dzień lub dwa dni w spa. Tak, tak, panowie też mogą i chcą organizować sobie tego rodzaju przyjemności.
Jeśli przewidujecie rzeczywiście super atrakcje – warto może nagrać filmik z takiego kawalerskiego i potem wręczyć kumplowi w ramach śmiesznego upominku. Będzie to równocześnie świetna pamiątka dla was wszystkich.