Śmieszne prezenty dla kawalera

Wieczór kawalerski oprócz konkursów dla pana młodego, prócz tańczącej dziewczyny, nie może obejść się bez wyjątkowego prezentu dla kawalera. Niech to będzie coś co będzie mu przypominać ten niepowtarzalny wieczór z kumplami.

Jeśli macie misję edukowania waszego kolegi zakupcie pięknie wydany album o tematyce erotycznej, np. kamasutrę, masaż erotyczny czy inne podobne poradniki małżeńskie ze zdjęciami. Aby rozbuchać ogień w jego przyszłym, małżeńskim łożu, podarujcie mu kostki do gry z pozycjami miłosnymi, lub bardziej pikantną grę zawierającą ciekawe akcsoria łóżkowe jak kajdanki, piórko itp. Na pewno się spodoba również jego narzeczonej. Innym gadżetem w tym stylu jest klepsydra odliczająca czas miłosnych zabaw czy licznik podrywacza.

Dobrą propzycją jest koszulka z nadrukiem wcześniej zamówiona, dzięki której pan młody będzie się wyróżniać spośród tłumu i każdy będzie wiedział z jakiej okazji świętujecie. Napisy moga być przeróżne, takie jak „Ostatni wieczór”, Wieczór kawalerski /tutaj imię/”, „Game over”, „Kawalerskie pożegnanie”. Może też być umieszczony cały wierszyk w danym temacie. Przy okazji cała grupa może takie koszulki ubrać i wtedy temat w co się ubrać na kawalerski macie już załatwiony. Inne zabawne elementy garderoby w ramach prezentu to mogą być fartuszki kuchenne z pikantnymi nadrukami, bokserki z nadrukiem hojnie obdarowanego przez naturę faceta, czy też piwny kask, który oczywiście kawaler będzie musiał mieć na głowie podczas imprezy.

Mając nieco weny twórczej można też zamówić, skomponować i wydrukować okładkę lub całą gazetę o poczytnym tytule np. Super Expres” i umieścić tam artykuły dotyczące ślubu pana młodego i jego zabawy na kawalerskim. Pomiędzy teksty wrzucić należy jakieś śmieszne zdjęcia kolegi. W podobnym stylu możecie przygotować plakat czy też dyplom z kawalerskiego, który będzie mógł sobie powiesić w ramce w domu czy w biurze! Świetną pamiątką i prezentem zarazem może być filmik z waszego wieczoru kawalerskiego lub sesja zdjęciowa podczas imprezy. Takie zdjęcia można potem wykorzystać do innych fotogadżetów jak koszulka, obraz na płótnie, poduszka, kubek.

Z myślą o przyszych imprezach wymyślcie jakiś grawer na piersiówkę czy zestaw kieliszków dla młodego, albo śmieszne etykiety na butelki z alkoholem.

To jak się przyszły pan młody będzie bawił i na jak długa zapamięta swój kawalerski zależy tylko od pomysłowości jego kolegów. Nie sprawcie mu więc zawodu i idźcie na caość jeśli chodzi o niezapomniany prezent dla niego!