Zadania dla pana młodego

Przed grupą kumpli organizującą wieczór kawalerski stoi nie lada wyzwanie wymyślenia oprócz tego gdzie i kiedy się bawić, fajnych i dowcipnych atrakcji na wieczór. Jedną z nich moga być zadania dla pana młodego. Możecie nimi rozpocząć imprezę w domu albo mogą one przewijać się przez cały czas trwania zabawy. Dobrą zabawą będzie wcześniej przygotowany quiz znajomości z narzeczoną. Niech najpierw ona udzieli odpowiedzi a potem pan młody odpowiadając wam na te same pytania sprawdzi czy zna swoją przyszłą żonę. Innym rodzajem quizu z pytaniami, będą pytania i zadania odnoszące się do nieznajomych dziewczyn. Ta gra będzie mieć już miejsce w knajpie czy pubie. Pan młody losuje od was karty z zadaniami dotyczącymi nawiązania kontaktu z wybraną przez was dziewczyną z klubu /zatańczenie z nią, postawienie drinka, umówienie się, opowiedzenie jej jakiejś, historyjki czy też wypowiedzenie narzuconego przez was tekstu/. Oczywiśćie to wy decydujecie czy zadanie zostaje zaliczone czy nie. Pan młody tym samym może zbierać punkty składające się na przewidzianą i przygotowną wcześniej nagrodę. Jeszcze innym rodzajem testu dla kawalera będą intymne i osobiste pytania, włożone np. do nadmuchanych balonów w kształcie piersi. Pan młody musi je przebijać i bez skrepowania odpowiadać na nie. Na pewno będzie zabawnie, ale pod warunkiem, że nie przekroczy się też pewnej granicy przyzwoitości w tych pytaniach.

Jak widać wiele też zależy od tego w jakim miejscu bedzie kawalerski. Można z góry przewidzieć, że cały wieczór to będzie rodzaj rywalizacji i zadań sportowych lub umiejętnościowych. Sprawcie by pan młody sprawdził się np. na strzelnicy, podczas wyścigów gokartami czy quadami lub podczas rozgrywek paintball.

Bardzo ciekawą opcją będzie gra miejska, czy też terenowa, w każdym razie coś na kształt harcerskich podchodów. Tu zadań można troić i dwoić. Wyznaczacie młodemu trasę, na której rozmieszczone będą punkty, gdzie będzie się zatrzymywał. Niech to będą miejsca gdzie możecie mieć kogoś podstawionego, znajomego, kto będzie wtajemniczony w zabawę i wręczy kawalerowi kopertę z zadaniami. Pan młody będzie miał na celu zrelizować wszystkie zadania i mieć na to potwierdzenie. Jedym z nich może być zaśpiewanie piosenki dla nieznajomej na ulicy i nagranie filiku z tego występu, czy tez sfotografowanie się z najładniejszą dziewczyną w okolicy. Albo zakup pism erotycznych w kiosku, ubranie czegoś śmiesznego na siebie itp. Tak poprowadzona trasa ma doprowadzić kolegę do punktu docelowego waszej imprezy. Czekajcie na niego w klubie. Tam niech nieszczęśnik dostanie jakąś miłą nagrodę za trud przemierzenia podchodów i za dobrze wykonane polecania.