Gdzie i na kiedy zaplanować kawalerski

To jak, gdzie i na kiedy zorganizujemy wieczór kawalerski przyszłego pana młodego zależy od naszego pomysłu na kawalerską imprezę. Jeśli ma to być tradycyjny męski wieczór przy kuflu piwa lub innego trunku zarezerwujmy ulubiony bar pana młodego. A może, jeśli ma to być niezapomniany wieczór, jakieś inne niż już znane miejsce, w którym cała grupa będzie się mogła dobrze bawić. Proponujemy aby lokal był z muzyką taneczną. Sprawdźmy najpierw jaką muzykę będzie w danym dniu serwował DJ oraz do której lokal jest czynny. Wszystko po to aby nic nas podczas tej imprezy nieprzyjemnie nie zaskoczyło. Możemy pójść jeszcze o krok dalej i zająć stoliki w bardziej ekskluzywnym miejscu aby pan młody poczuł się naprawdę wyjątkowo. Nawet jeśli wstęp będzie płatny, to warto w ten wyjątkowy dzień zrobić coś innego. Na bilet dla pana młodego zróbcie zrzutkę. Aby było jeszcze bardziej atrakcyjnie i niecodziennie może to być też knajpa z tancerkami. To panu młodemu z pewnością się spodoba a i reszta ekipy na pewno nie pogardzi widokiem pięknych dziewczyn tańczących na scenie.

Jeśli z góry odrzuciliście tradycyjne metody spędzania tego wieczoru w barze, wybór miejsca to tylko kwestia waszej inwencji twórczej. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyście zabrać żeniącego się wkrótce kumpla. Jeśli lubi sporty ekstremalne, zabierzcie na gokarty, na paintball, na tor wyścigowy, na skoki spadochronowe, na spływ kajakowy. Fajnie też zorganizować coś dłuższego niż jeden wieczór np. niech to będzie wyjazd weekendowy. W tym przypadku musicie dograć już więcej rzeczy – dojazd, miejsce noclegowe, rezerwację ewentualnego lokalu już na miejscu itp. Będąc już daleko poza domem możecie zorganizować też wyprawę górską czy grę terenową. Taki dłuższy wyjazd na pewno utkwi w pamięci a dodatkowo drugi dzień będzie idealny na regenerację sił.

Ale oczywiście nic na siłę. Jeśli preferencje kawalera są takie, że wolałby zostać w domu, a może budżet i czas nie pozwala na organizację niczego poza miejscem zamieszkania – wieczór należy zorganizować w domowych pieleszach. Tutaj pozostaje kwestia organizacji jedzenia i picia oraz wymyślenie śmiesznych zabaw i konkursów.

Jeśli chodzi natomiast o to kiedy organizować wieczór kawalerski, to najczęściej taką imprezę organizuje się na weekend przed dniem ślubu. Najlepiej niech to będzie sobota wieczorem. Najlepiej żeby zgrać ten wieczór z panieńskim przyszłej żony. Jeżeli organizowany jest wyjazd – należy zadbać o to by pora i godziny wszystkim pasowała. Możecie wyjechać też w sobotę ale nic nie stoi na przeszkodzie aby rozpocząć już w piątek.